Ubytování

APARTMÁN 1 – MUŠKÁT ││ APARTMÁN 2 – TRAMÍN ││ APARTMÁN 3 – PÁLAVA ││ APARTMÁN 4 – VAVŘINEC (nadstandard)││ POKOJ 5 – ANDRÉ (bez kuchyňky)││ APARTMÁN 7 – RULANDA (nadstandard) ││ APARTMÁN 8 – ROSÉ (2+1)

Apartmány Fojtova studna najdete ve vinařské obci Sedlec u Mikulova v Lednicko-Valtickém areálu. Dům je umístěn téměř v centru obce a zároveň v bezprostřední blízkosti vinohradů, během 5 minut pěší chůze se od nás dostanete na cyklostezku vedoucí z Mikulova do Lednice či Valtic. Z prvního patra domu je krásný výhled na Nesyt, největší jihomoravský rybník s ptačí rezervací, a na nedaleké Valtice.

Půdorys domu má tvar písmene L, které ze dvou stran ohraničuje prostorný uzavřený dvůr s posezením a zastřešeným prostorem pro uschování kol či kočárků. V přízemí domu se nachází společenská místnost a dva ze šesti apartmánů k pronájmu (č. 7 a 8). Do prvního patra, kde se nacházejí ostatní apartmány čtyři apartmány (č. 1, 2, 3 a 4), vede venkovní schodiště. Každý apartmán v prvním patře má samostatný vstup ze zastřešené terasy. Všechny apartmány disponují čtyřmi lůžky, vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Navíc je k dispozici také třílůžkový pokoj bez kuchyňky, která má také vlastní sociální zařízení.