fbpx

Zábava

naše tipy

N

půjčovna sportovního vybavení

N

firemní teambuilding

N

tipy na výlety

N

pro rodiny s dětmi

N

sklípek a víno

PŮJČOVNA koloběžek, kol, elektrokol, nordic walking holí

Přímo v prostorách Fojtovy studny půjčujeme koloběžky KOSTKA, kola, elektrokola a nordic walking hole. Poskytujeme také individuální i skupinové lekce koloběhu a nordic walking, nabízíme vyjížďky s průvodcem.

Sklípek a víno

V prostorách Fojtovy studny můžete okoštovat domácí víno, nebo můžete vyrazit na degustaci do nedalekého sklípku. Rádi zajistíme i celovečerní posezení ve sklípku s občerstvením.

Teambuilding

Hledáte prostory pro Vaši firemní akci? Fojtova studna nabízí ubytování pro menší skupiny (+- 20 osob). K dispozici je společenská místnost s minibarem pro posezení, školení, prezentace apod. Večer můžeme zajistit degustaci ve sklípku, grilování apod. Přes den pro Vás rádi připravíme aktivní program na koloběžkách nebo s nordic walking holemi.

Pro děti

Pro naše nejmenší hosty máme připravené vybavení na pokojích (postýlka, jídelní židlička, nočník), dětský koutek ve společenské místnosti, velké pískoviště a další hračky na dvoře, v létě pak i dětský bazének. Ve vesnici jsou dvě dětská hřiště. Děti si přijdou na své i v našem okolí – dáme Vám několik tipů na výlety s dětmi, aby se Vaše ratolesti nenudily…

Tipy na výlety

Fojtova studna je umístěna na okraji Lednicko-valtického areálu, nedaleko Mikulova a Pálavy. Obec Sedlec leží přímo na cyklostezce vedoucí z Mikulova do Valtic či Lednice. Na své si tedy přijdou vyznavači jednostopých vozidel (i u nás si můžete zapůjčit kolo či koloběžku). Okolí je doslova poseto perlami v podobě kulturně-historických památek, které přímo vybízejí k rozjímání a relaxování. Rybník Nesyt, na jehož břehu Sedlec leží, je významnou ptačí oblastí, a tedy rájem ornitologů.